top of page

Başkanın Mesajı

İnsanoğlu, avcılık-toplayıcılık ile geçirdiği dönemin ardından, buğdayı ekip biçmeyi öğrendikten sonra ;güvenlik, ibadet, sağlık, sosyal hayat ve sosyal destek gibi ihtiyaçlarını karşılamak için dünya üzerinde ilk örneklerini Anadolu’da gördüğümüz yapılarda yerleşik hayata geçmiştir. 

Yerleşik hayata geçişle birlikte insanlık sanatta, teknikte ve bilimde inanılmaz ilerlemeler kaydetmiştir.

Anadolu’da ilk kurulan şehirlerde insanlık sadece temel ihtiyaçlarını giderecek primitif yapılar üretirken, bugün modern dünyada şehirler  yaşam merkezleri haline gelmiş, büyük ve sağlam yapıları, sanat, eğitim ve ticaret merkezlerini, ortak yaşam alanlarını, her ihtiyaca yanıt verebilecek binaları, devasa altyapıları ve yolları içermektedir.

Biz İntek Konut A.Ş. olarak 20 yılı aşan tecrübemizle Anadolu’dan aldığımız bu ilham ile kullanıcının ihtiyacını, estetik anlayışını önde tutan bir yaklaşımla her zaman sektörde öncü ve kaliteyi şiar edinen bir firma olmayı sizlerin takdiriyle başardık.

Bu anlayış ile bugüne kadar 10 binlerce konut, ticari merkezi, ibadethane, hastane, eğitim kampüsü, kütüphane, park, bahçe ve ortak yaşam alanları inşa ederek hayatın her alanında insanımızın hakettiği kaliteyi onların hizmetine sunduk.

Bir aile geleneği olarak taşıdığımız bu misyonu kurumsallaşarak kuşaktan kuşağa taşıyacak, Anadolunun güzide insanları başta olmak üzere tüm insanlığa hizmet etmeye devam edeceğiz.

Raif ÇİÇEK 

Yönetim Kurulu Başkanı

Modern ev dış

Hikayemiz

İntek, mekanlarınızın iç- dış görünümünü yeniler, yapılarınızı yeniden kurar ya da istediğiniz düzenlemeleri yaparak yaşadığınız alanları size uygun hale getirir. İntek, ihtiyaçlara uygun tasarımlarla kişilere özel mekânlar üretmek için çalışır. Yapılar umutlarınızın, hayallerinizin, anılarınızın yaşandığı vazgeçilmez mekânlardır. Bu kelimelerin bilinen anlamlarının dışında daha derin, içsel, insani duyguları da içerdiğinin bilincindeyiz. Hacim, form, mimari, renk, dizayn mimarlarımız için birer anahtardır.

Her proje sizlerle yapılan işbirliğiyle fonksiyonel, kendine özgü, yaşamı kolaylaştıran ve güzelleştiren mekânlara açılan kapılardır.

İntek, proje yönetimi ve mimariyi bir bütünlük içerisinde ele alır. Doğru projenin, doğru adımlarla olacağının farkında olarak beklentilerinize uygun mekanlar oluşturmak için proje yönetimine sizleri de dahil ederiz.

Her uygulamada detaylara verdiğimiz önemle sorunsuz, zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çağdaş mekanlar yaparız. Eviniz, ofisiniz, baba yadigârınız, geleceğiniz, umutlarınız, sizi siz yapan anılarınızın yaşandığı yerlerin anlamını biliriz.


Bu sebeple; mekânlarınızı İntek ile yaşayın ve yaşatın.

Referanslarımız

Referanslar
bottom of page