Hakkımızda

Mimarlık insanların yaşamalarını kolaylaştırmak, ihtiyaçlarını karşılamak için mekânları, teknik olanaklar ve estetikle birleştirmektir. Mimar, her yeni mekanda, mükemmel forma ulaşmak için çalışır. Kusursuz proje, yapının içinde yaşayacak, eğlenecek, çalışacak kişilerin ihtiyaçlarına uygun, işlevsel, kendine özgü olandır ve biz bu mükemmellikten ilham alıyoruz.

Modern ev dış

Hikayemiz

İntek, mekanlarınızın iç- dış görünümünü yeniler, yapılarınızı yeniden kurar ya da istediğiniz düzenlemeleri yaparak yaşadığınız alanları size uygun hale getirir. İntek, ihtiyaçlara uygun tasarımlarla kişilere özel mekânlar üretmek için çalışır. Yapılar umutlarınızın, hayallerinizin, anılarınızın yaşandığı vazgeçilmez mekânlardır. Bu kelimelerin bilinen anlamlarının dışında daha derin, içsel, insani duyguları da içerdiğinin bilincindeyiz. Hacim, form, mimari, renk, dizayn mimarlarımız için birer anahtardır.

Her proje sizlerle yapılan işbirliğiyle fonksiyonel, kendine özgü, yaşamı kolaylaştıran ve güzelleştiren mekânlara açılan kapılardır.

İntek, proje yönetimi ve mimariyi bir bütünlük içerisinde ele alır. Doğru projenin, doğru adımlarla olacağının farkında olarak beklentilerinize uygun mekanlar oluşturmak için proje yönetimine sizleri de dahil ederiz.

Her uygulamada detaylara verdiğimiz önemle sorunsuz, zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çağdaş mekanlar yaparız. Eviniz, ofisiniz, baba yadigârınız, geleceğiniz, umutlarınız, sizi siz yapan anılarınızın yaşandığı yerlerin anlamını biliriz.


Bu sebeple; mekânlarınızı İntek ile yaşayın ve yaşatın.

Referanslarımız